Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Grave

La Grave

(1400 – 3550 m. n. m.)
Malé, ale výjimečné lyžařské středisko La Grave se nachází na úpatí hory La Meije měřící 3982 metrů nad mořem. Sousedí se středisky Les 2 Alpes a Serre Chevalier. Toto středisko je zajímavé a vyhledávané především proto, že dolů z výšky 3550 metrů nevede žádná upravovaná trať. Navštěvují ho hlavně milovníci free ride lyžování, kteří zbožňují jízdu mimo upravené sjezdovky. Volnou jízdou tak můžete překonat více než 2 kilometrové převýšení a trasu dlouhou 9 km.

Lyžaři, ale také snowboardisti sjíždí z vrcholku ledovce Girose. Odtud se nabízí jedinečný pohled na okolní kopce a svahy. Projíždět budete hlubokým prašanem, skalními průrvami a boulovými úseky. Tento sjezd je poměrně náročný a doporučuje se pouze zkušeným lyžařům a snowboardistům. Zanechá ve vás nezapomenutelné zážitky na okolní přírodu a sněhové podmínky. Sjezd z Girose lze kombinovat s lyžováním na upravených sjezdovkách buď přímo na ledovci Girose pod vrcholem La Meije, kde jsou 3 modré sjezdovky, nebo v sousedním středisku Les 2 Alpes,  které je dostupné na lyžích a nabízí kolem 200 km sjezdovek.

Přestože je vesnička La Grave nedaleko velkých zimních středisek, nestala se jedním z rušných středisek. Proto je zde také omezeno množství mimolyžařských aktivit. To je kompenzováno širokou nabídkou v tradičních krámcích, místních barech a restauracích.

Tento areál je od Prahy vzdálen 1190 km.

 

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie