Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Hendaye - informace o letovisku

Hendaye je přímořské letovisko ležící na pobřeží Atlantiku, v jihozápadní části Francie, v regionu Akvitánie, v těsné blízkosti španělských hranic.

Jako všechna ostatní zdejší letoviska i ono je každoročně vyhledávaným cílem surfařů. Na své si zde ale přijdou i milovníci cyklistiky a turistiky.

Hendaye si není tak luxusní jako sousední Briarritz, přesto i tady najdete nespočet možností jak strávit volný čas. Pochopitelně nejčastěji jsou to vodní sporty, ale funguje tu i spousta zábavních podniků, restaurací, vináren a barů. Pokud patříte k milovníkům filmů, můžete s přáteli vyrazit i do kina.

Jemné písečné pláže, ideální pro stavění hradů, ocení zejména rodiče s dětmi. Stejně jako pozvolný vstup do moře.

Tipy na výlety:
Biarritz - luxusní letovisko, kde svou dovolenou tráví především evropská smetánka (zejméně členové britské a španělské královské rodiny a francouzští aristokraté), a které bývá označováno za mladší sestu Monte Carla. Jedna noc v přepychovém Hotelu du Palais, který byl původně palácem manželky Napoleona III, stojí pro ilustraci od 300 euro nahoru.

Bayonne –  historické město, proslavené vynálezem bajonetu. Po staletí bylo jablkem sváru mezi Francií a Španělskem. Nachází se zde katedrála svaté Marie, která pochází ze 13. Století. Dále zde můžete navštívit hned dvě muzea. Musée Bonnat s uměleckou sbírkou obrazů od Rubense, Poussina a Goyi a Musée Basque se sbírkou tradičních bakických artefaktů.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie