Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Hossegor - informace o letovisku

Hossegor je velmi elegantní přímořské lázeňské letovisko v Akvitánii, které kromě nekonečných jemně písčitých pláží, nabízí současně i koupání v sladkovodním jezeře uprostřed smaragdově zeleného lesa.

Jde o největší letovisko v oblasti mezi Biarritzem a Arcachonem. Má zhruba 3 400 obyvatel a, byť není na první pohled tak honosné, jako Biarritz, je zde také hodně rušno. Hossegor láká především surfaře. Každoročně se zde pořádá jejich festival.

Již v minulosti oblast přitahovala budoucí slavné umělce – zejména spisovatele a malíře. Dnes je město zaměřeno především na léčbu dýchacích cest, ale nabízí také mnoho dalších nejrůznějších možností, jak strávit volný čas - od rybaření až po jízdu na koni.

Hossegor je rovněž ideálním místem pro turistiku, relaxaci i rodinnou dovolenou. Pro děti je zde připraveno hned několik zábavních atrakcí. Neodolatelné je rovněž koupání v teplé vodě již zmíněného jezera. Dále zde funguje několik půjčoven kol a spousta cyklostezek, půjčovna vodních dopravních prostředků a potřebného náčiní podle druhu vodního sportu. Nechybí zde ani tenisové kurty a golfové hřiště.

Pravidelně se zde konají také folkové večery, pořádají koncerty. Večer můžete navštívit také kino, noční kluby, restaurace, kasina a diskotéky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie