Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lacanau - informace o letovisku

Lacanau je dalším z mnoha přímořských letovisek ona pobřeží Atlantiku v jihozápadní části Francie. Leží téměř uprostřed lesa, mezi oceánem a sladkovodním jezerem Lacanau.

Je zaměřené především na outdoorové sporty, jako je například surfování, windsurfing, kite surfing, potápění, skákání padákem, ale i cyklistika a turistika, plavání, golf a tenis. Můžete si zde ale také zajezdit na koni, nebo vyrazit se svými dětmi do Mickeyho dětského zábavného klubu. Plně se zde můžete oddat i balneoterapii.

Kromě obrovské písčité pláže a sladkovodního jezera Lacanau nabízí svým návštěvníkům obrovskou písčitou pláž i sladkovodní jezero. Je i výborným výchozím bodem pro výlety do okolí.

Například do 60 km vzdáleného historického klenotu Akvitánie – středověkého města Bordeaux, nebo k 80 km vzdálenému Arcachonu a největší duně Evropy, kterou je Duna de Pilat (je přes 100 m vysoká, 500 m široká a 3 km dlouhá).

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie