Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Neuvic - informace o obci

Malá vesnice Neuvic leží na jihu Francie, v regionu Akvitánie. Nachází se 60 km od Tulle a 90 km od Brive. V okolí Neuvic jsou početné rybníky a také jezero o rozloze 410 ha. Za návštěvu stojí také jeskyně poblíž Neuvic.

Neuvic je malá klidná vesnice ležící přímo u jezera. Návštěvníkům nabízí různé sportovní i kulturní aktivity. V Neuvic jsou veškeré služby k dispozici. Nachází se zde muzeum a kino, konají se početné koncerty. V létě se mohou návštěvníci věnovat mimo jiné plachtění (je zde i škola plachtění), vodnímu lyžování, tenisu, golfu, minigolfu, rajtování, rybaření, petance, lukostřelbě, šlapacím člunům, lovu nebo jetski.

Tipy na výlety
Neuvic má ideální výchozí polohu pro objevování jeskyní Dordogne, Auvergne a Limousin. V okolí Neuvic vede rozsáhlá síť turistických stezek a cest pro túry na horském kole. Regionální správní středisko Périgueux, ležící v ohybu řeky Isle, je dobrou výchozí základnou pro výpravy po této oblasti.

Zdejší region je nejméně obydlenou oblastí Francie, která nabízí krajinu jen málo poznamenanou cestovním ruchem s nádhernou a neporušenou přírodou.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie