Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Soulac - informace o letovisku

Soulac je turistické letovisko s 2 900 obyvateli ležící přímo u moře. Soulac jsou také lázně pro léčbu dýchacích cest. Soulac leží 100 km severně od Bordeaux, 11 km jižně od Royan. Je živým městem, které nabízí mnoho způsobů zábavy a kulturních možností. Soulac je charakteristický krásnou přírodou a divokým pobřežím.

Soulac disponuje veškerými službami potřebnými pro turistický ruch, je zde bohatý kulturně-zábavní život. V Soulacu najdete diskotéku, noční klub, kasino, večerní zábavy, muzeum, kino i mnoho pamětihodností. Pozoruhodné je v Soulac také umělecké muzeum Musée des peintres del´Aquitaine.

V létě Soulac nabízí písečnou pláž, bazén, plachtění, surfování, tenis, minigolf, rajtování. V Soulac je půjčovna kol a horských kol. Je zde také zábavní park Soulas Spider Park a divoké pobřeží s nudistickou pláží. V Soulac je kromě písečné pláže také bazén a spousta možností sportovního vyžití (vodní i jiné sporty). Centrum thalassoterapie vzdáleno asi 10 km. V okolí Soulac vede velké množství pěších i cyklistických tras.

Dopravní spojení: nádraží "Soulac". Funguje zde dobré autobusové spojení. Jízda autem Royan - Soulac. Lesparre, 29 km. Montalivet, 18 km. St Vivien le Médoc, 13 km. Doprava letadlem: letiště Bordeaux-Mérignac (BOD), 94 km, La Rochelle (LRH), 87 km.

Oblast Aquitaine sestává z kombinace krajových rozmanitostí, jaké lze vidět jen zřídka: oceán, jezera, venkovská území, pahorky a kopce a širá údolí s mnoha vinicemi, na kterých se pěstují světoznámá vína. Aquitaine má kilometry jemných a širokých pláží. Je také Eldorádem pro dovádění ve vlnách.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie