Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Belz

Belz

Belz se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie. Tato malá vesnice leží na levém břehu ústí řeky Etel, v krásném prostředí, obklopená malebnou přírodou. Vesnici Belz najdeme 12 km od Lorient, 17 km od Auray. Přibližně 40 km od obce se nachází letiště Lorient.

V Belz se bude líbit všem milovníkům léta, slunce a koupání. Návštěvníci se zde mohou koupat v řece, zejména v létě zajisté ocení písečnou pláž v délce 8 km. Okolí Belz je vhodné také pro pěší turistiky a výlety na kolech.

Tip na výlet

Lorient – nejvýznamnější festivaly keltské kultury, jejichž součástí je hudba, divadlo, tanec a poezie, se nyní každoročně konají mimo jiné v Lorient. Je to největší festival ze všech – Festival keltských kultur, konající se od prvního pátku do druhé neděle v srpnu.

Carnac a jeho menhiry
Bretaň je jedna z turisticky nejpřitažlivějších oblastí Francie, kterou proslavili již její obyvatelé v době prehistorické a zanechali zde po sobě proslulé menhiry a dolmeny. Kromě nich při výletech po okolí uvidíte divoké pobřeží s útesy, přírodní parky i řadu sakrálních památek typických pro Bretaň.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie