Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bénodet

Bénodet

Letovisko Bénodet najdeme na západě Francie, v regionu Bretaň, ležící 26 km od I´Odet, 16 km od Quimper a 25 km západně od Concarneau. Návštěvníkům se zde nabízí řada kulturních i sportovních možností. Bénodet je skvělým místem pro mladé lidi i pro dovolenou celé rodiny.

Turisté se zde mohou přes den věnovat vodním i jiným sportům a večer mohou navštívit například diskotéku nebo kasino. V Bénodet je půjčovna horských kol a také zde pronajímají čluny. Návštěvníkům jsou zde k dispozici veškeré služby, je zde mimo jiné i kino. V létě v Bénodet oceníte zejména písečnou pláž. Můžete se zde věnovat vodnímu lyžování či plachtění (škola plachtění). V Bénodet najdete také tenisové kurty a golfové hřiště, dále je zde možnost rajtování a rybaření.

Tipy na výlety
Okolí je plné turistických cest a cest vhodných pro túry na horském kole. Letovisko Bénodet je ideálním místem pro výlety do města Lorient, Quimper, Vannes, Brest, St-Malo, St-Nazaire, na poloostrov Quiberon, ostrovy Groix, Belle-Île, Jersey, Guernsey, na působivý klášter Le Mont St. Michel nebo můžete navštívit Normandii.

Quimper
Historie nejstaršího města Bretaně a hlavního města starobylého vévodství Cornouaille je velmi dlouhá. Tomuto nádhernému starobylému městu dominuje ohromná gotická katedrála Saint-Corentin ze 13. století s chrámovou lodí neobvykle umístěnou šikmo od kůru. Quimper je také proslavený svou osobitou a velmi krásnou fajánsovou keramikou, jejíž výroba zde začala již v 17. století.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie