Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cléden Cap Sizun

Cléden Cap Sizun

Malá obec Cléden Cap Sizun se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň a najdete ji asi 6 km od Plogoff a 5 km od Pointe du Raz. Cléden Cap Sizun leží asi 5 km od moře a je ideálním místem zejména pro výlety do okolí.

Za návštěvu zajisté stojí obec Pointe du Raz, což je nejzápadnější bod Francie a důležité chráněné místo v departmentu Finistére. Cléden Cap Sizun nabízí také řadu zajímavých pamětihodností, které stojí za vidění.

Cléden Cap Sizun se bude líbit milovníkům pěší turistiky a cykloturistiky. Z Cledén Cap Sizun se mohou návštěvníci vydat na mnoho výletů pěšky i na kole.

Tip na výlet
Nejúžasnějšími místy na bretaňském pobřeží jsou skalnaté výběžky poloostrova Crozon a mys Pointe du Raz na jihu provincie Finistére. Stezky vás po útesech zavedou z Lescoff až k nejzápadnějšímu místu mysu Pointe du Raz a z Veryach poblíž Camaret k mysu Pointe de Pen-Hir na poloostrově

Crozon
Bretaň je skvělým místem pro všechny milovníky přírodních krás a historie. Návštěvníkům nabízí celou řadu architektonických skvostů a připomínek lidské historie. Bretaň poskytuje také krásné písečné pláže a čisté moře, které zve návštěvníky k vykoupání a relaxaci. Bretaň je velice oblíbeným regionem, který návštěvníkům nabízí krásné pobřeží, města s kamennými domy, ale také drsnou přírodu s útesy na pobřeží Atlantiku.

Doprava letadlem:
letiště Quimper (UIP), 45 km, Lorient (LRT), 116 km, Brest (BES), 100 km.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie