Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Combrit

Combrit

Vesnice Combrit se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň a najdete ji asi 16 km od Quimper, 6 km od Bénodet a 7 km od Pont-l´Abbé. Obec je vzdálená 4 km od moře. Combrit leží u řeky Odet, která přímo zve návštěvníky k vykoupání. Combrit se hodí pro klidnou rodinnou dovolenou.

Za návštěvu stojí mimo jiné místní muzeum. Dále jsou v obci k dispozici také tenisové kurty a golfové hřiště. V létě se mohou návštěvníci věnovat plachtění, je zde i škola plachtění, do které se mohou zapsat. Pro odpočinek a opalování je zde k dispozici písečná pláž. Combrit nabízí řadu sportovních příležitostí.

Tipy na výlety
Na své si zde přijdou i milovníci rajtování a jízdy na horském kole, v okolí Combrit je mnoho cest vhodných pro túry na horském kole.

Quimper – historie nejstaršího města Bretaně a hlavního města starobylého vévodství Cornouaille, je opředené legendou. Tomuto nádhernému starobylému městu dominuje ohromná gotická katedrála Saint-Corentin ze 13. Století s chrámovou lodí neobvykle umístěnou šikmo od kůru. V ulici Rue Kéréon najdete spoustu zajímavých obchůdků.

Zajímavost
Jistě nebude překvapením, že drsnější krajina Bretaně poskytuje o něco méně bohatou gastronomii. Místnímu menu dominuje moře. Mezi až matoucím množstvím ryb se z mořského jazyka, kambaly a tresky, často s přidáním brambor nebo příležitostně také smetany, připravuje lahodná polévka „cotriade“.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie