Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Etables sur Mer

Etables sur Mer

Letovisko Etables sur Mer, vhodné pro rodinnou rekreaci, se nachází na východě Francie, v regionu Bretaň. Etables sur Mer leží na zelené vrchovině Cote d´Armor asi 16 km severo-západně od Saint-Brieuc, 4 km od Binic a 4 km od Saint-Quay-Portieux. Strmé pobřeží je zde omývané vlnami, což má za následek vznik početných slují.

Etables sur Mer je ideálním místem pro milovníky moře, slunce a pláží, návštěvníci se zde mohou věnovat koupání a řadě vodních sportů. Etables sur Mer nabízí také mnoho zajímavých přírodních krás. V obci je k dispozici kino.

V létě v Etables sur Mer mohou návštěvníci využít písečnou pláž v délce 1,5 km, dále se mohou věnovat potápění, plachtění či rybaření. Pro zájemce je zde k dispozici i škola plachtění. Zajímavým zážitkem je také lodní plavba.

Tipy na výlety
Saint Malo – na skalnatém výběžku v ústí řeky Rance se nachází tato v podstatě nedobytná pevnost, která byla po staletí známá jako korzárské město. Nejpůsobivější pohled na Saint-Malo je bezpochyby z moře.

Dinan – nádherná hradbami obehnaná citadela, byla skutečně citlivě zrestaurována. Malebné středověké dlážděné ulice, dva překrásné kostely a hradní věž z 14. století se nachází uvnitř hradeb z 13. století.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie