Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Guidel Plages

Guidel Plages

Letovisko Guidel Plages se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Guidel Plages leží přímo u moře a najdeme ho 10 km západně od Lorinet, 5 km od Guidel. Guidel Plages je ideálním místem pro milovníky pláží, slunce, moře a sportu. Návštěvníci se zde mohou věnovat řadě vodních i jiných sportovních aktivit.

V srpnu se zde koná festival Intercelique v Lorient, který je oblíbeným cílem turistů. V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě. Je zde k dispozici půjčovna kol a horských kol a půjčovna člunů. V obci je také hřiště na minigolf a tenisové kurty.

V létě nabízí Guidel Plages krásnou písečnou pláž a sportovní přístav. Můžete se zde věnovat plachtění (je zde i škola plachtění), surfování, vodnímu lyžování nebo kánoím. Guidel Plages je také vhodným místem pro rajtování a rybaření.

Okolí Guidel Plages nabízí krásné turistické cesty pro vyznavače turistiky a jízdy na kole. Oblíbené jsou výlety do Ile de Griox.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie