Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Huelgoat

Huelgoat

Malé město Huelgoat je situováno v regionu Bretaň, na západě Francie. Huelgoat najdete asi 38 km od Carantec, 24 km od Pleyben a 58 km severně od Quimper. Huelgoat leží na břehu rybníka o rozloze 15 ha. Městečko je ideálním místem pro milovníky přírody. Město a jeho okolí nabízí návštěvníkům řadu přírodních krás a zajímavostí.

Mnohotvárná krajina s mnoha lesy, skalisky a jeskyněmi, protkaná řekami a potoky potěší každého, kdo má rád přírodu. Dovolená v Huelgoat nabízí široké možnosti relaxace a odpočinku. V létě se mohou návštěvníci koupat v rybníce. Návštěvníci se zde mohou věnovat rybaření a jízdě na kánoích či šlapacích člunech.

Jako základna pro výlety do přírodní rezervace v Armorickém parku slouží právě městečko Huelgoat (kamenný les, jeskyně krále Artuše). Ve zdejším jezeře můžete chytat okouny a kapry nebo si vyzkoušet plachtění mezi labutěmi.

Tipy na výlety
Farní dvory v provincii Finistére jsou zcela jedinečné architektonické celky, vyskytující se pouze v této nejvzdálenější části Bretaně. Jiné působivé, a někdy i půvabně jednoduché, farní dvory můžete spatřit nedaleko ve vesnicích Sizun, Commana, Ploudiry, La Martyre a Guehénno nedaleko Josselin.

Francie oplývá místy, kde se dá chodit lesem. Od Alsaské přírodní rezervace v Sélestat přes les Huelgoat ve Finistère nebo les v Troncay při hranicích s Berry. Je třeba říci, že poslední léta se zemědělství etabluje na turistickém trhu  a přispívá tak k rozvoji venkovského turismu. Stále více zemědělců se přihlašuje do projektů spojených s turismem. Na programu se objevují kurzy vaření, venkovský piknik, labužnické recepty a naučné návštěvy statku.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie