Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Foret Fouesnant

La Foret Fouesnant

Letovisko La-Foret-Fouesnant se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. La-Foret-Fouesnant najdeme 6 km západně od Concarneau, 16 km jižně od Quimper. Letiště Quimper leží 25 km daleko. La-Foret-Fouesnant je vhodným místem pro klidnou rodinnou dovolenou, hodí se pro milovníky moře a slunce.

La-Foret-Fouesnant leží poblíž moře a poskytuje návštěvníkům možnost koupání, slunění a řady sportovních aktivit. V létě je pro návštěvníky La-Foret-Fouesnant k dispozici písečná pláž, 2 km od obce. Nachází se zde také sportovní přístav. Řada návštěvníků ocení možnost rajtování a pronájem člunů. Výlety na člunech jsou oblíbeným zážitkem.

Tipy na výlety
- 25 km od La-Foret-Fouesnant, v obci Cornouaille, se nacházejí tenisové kurty a golfové hřiště.

Concarneau
Nejzajímavějším místem v concarneau, které je nejen důležitým rybářským přístavem, ale dnes také oblíbeným letoviskem, je ville Close, opevněné staré město ležící na ostrově v zálivu. Z hradeb je nádherný výhled do okolí a v úzkých uličkách je spousta restaurací a obchůdků se suvenýry. V bývalých kasárnách se v dnešní době nachází Musée de la Pêche, které je věnováno místnímu rybářskému průmyslu. V druhé polovině srpna ožívá Ville Close festivalem Fête des Filets Bleus (Svátek modrých sítí), což je festival bretaňské hudby a tance.

Quimper
Nádhernému starobylému městu Quimper dominuje ohromná gotická katedrála Saint-Corentin z 13. století. Quimper je také proslavený svou osobitou a velmi krásnou fajánsovou keramikou. V ulici Rue Kéréon najdete spoustu zajímavých obchůdků.

250 km dlouhý a 100 - 150 km široký poloostrov je slabě osídlenou oblastí s osamělými vřesovišti, močály a lesy ve vnitrozemí a 1 100 km dlouhým členěným pobřežím s útesovým a na ostrovy bohatými zátokami. Rybářská městečka i hustě navštěvovaná rekreační místa s příkrým skalistým pobřežím na severu a s dlouhými písečnými plážemi na jihu zvou k ideální dovolené a koupání.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie