Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Pouldu

Le Pouldu

Le Pouldu je rybářská obec, která se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie. Malá vesnice leží na břehu řeky, 12 km od Guidel-Plage. Le Pouldu je vhodným výchozím bodem pro výlety do okolí, k dispozici je zde pro návštěvníky písečná pláž. Le Pouldu je oblíbeným místem pro klidnější relaxační dovolenou. V létě je zde pro návštěvníky možnost vyzkoušet své schopnosti ve velice oblíbené škole plachtění. Turisté se mohou vydat na krásné vycházky a exkurze k ostrovu Groix.

Cyklistika po divokém pobřeží
Lze zde navštívit několik malých přístavů Le Pouldu – v ústí řeky Laïta, Doëlan, Kerfany-le-Pins – v ústí řeky Bélon, Bélon s rozsáhlým chovem ústřic, Moëlan, starobylé město Qimperlé na břehu řeky Laïta a do Guidel-Plage je možné se vrátit přes most a okolo zbytků kláštera (abbaye) St-Maurice.

Nejvýznamnější festivaly keltské kultury, jejichž součástí je hudba, divadlo, tanec a poezie se každoročně konají v Rennes, ve městě Quimper a v Lorient. V Lorient je to největší ze všech – Festival keltských kultur – konající se od prvního pátku do druhé neděle v srpnu.

Bretaň je velice oblíbeným regionem, který návštěvníkům nabízí krásné pobřeží, města s kamennými domy, ale také drsnou přírodu s útesy na pobřeží Atlantiku. Bretaň je skvělým místem pro všechny milovníky přírodních krás a historie. Návštěvníkům nabízí celou řadu architektonických skvostů a připomínek lidské historie. Bretaň poskytuje také krásné písečné pláže a čisté moře, které zve návštěvníky k vykoupání a relaxaci.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie