Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Plélo

Plélo

Vesnice Plélo se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Plélo najdete 12 km od severního pobřeží Bretaně, 20 km od Saint Brieuc, 20 km od Guingamp a pouhé 4 km od Chatelaudren. Vesnice leží v krásném prostředí, obklopená nádhernou krajinou. Plélo je vhodným místem pro milovníky turistiky a přírody.

Plélo je vhodným výchozím místem pro výlety do okolí. V létě se mohou návštěvníci věnovat rybolovu v rybníku Lantic vzdáleném jen 7 km od obce. V okolí Plélo se nacházejí početné turistické cesty vedoucí lesem a okolní krajinou. Vesnička Plélo je ideální místo pro klidnou dovolenou.

Tipy na výlety

Saint-Malo
Na skalnatém výběžku v ústí řeky Rance se nachází tato v podstatě nedobytná pevnost, která byla po staletí známá jako korzárské město. Nejpůsobivější pohled na Saint-Malo je bezpochyby z moře.

Brest
Brest je jeden z nejdůležitějších francouzských přístavů, který byl během 2. světové války těžce poškozen. Přesto zde můžete spatřit trosky zámku z 11. století a toto námořní město si prohlédnout. Hlavní místní atrakcí je Oceánopolis – důležité oceánografické vědecké centrum.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie