Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pleubian

Pleubian

Letovisko Pleubian se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň a leží asi 15 km severo-západně od Paimpol, 12 km od Tréguier a jen 3 km od Lanmodez. Pleubian je vhodným místem pro milovníky turistiky a také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. Přiznivci přírodních krás zajisté ocení zejména nedaleké pobřežní scenérie.

Zajímavým cílem výletů je například obec Lanmodez, odkud je vidět nádherný ostrov Bréhat s jeho narůžovělými skalnatými pobřežími. Na tento ostrov je možné se dostat trajektem z Pointe de l´Arcouest. Na zdejších útesech je ornitologická stanice, kde můžete pozorovat kormorány, alky a alkouny.

Na západ se mezi skvělými plážemi a půvabnými malými letovisky nachází Saint-Briac-sur-Mer s nádhernými malými zátokami, malý rybářský přístav Saint-Jacut-de-la-Mer a mělčiny Sables-d´Or-les-Pins a Erquy. Středověká pevnost Fort la Latte (se dvěma padacími mosty) shlíží do zálivu La Frenaye a mys Cap Fréhel nabízí skvělé vyhlídky na celé pobřeží i ostrov Île de Bréhat.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie