Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Plogoff

Plogoff

Plogoff je malá vesnice, nacházející se v regionu Bretaň, na západě Francie. Vesnička leží asi 10 km od Audierne, 5 km od la Pointe du Raz a 4 km od La Baie du Loch. Krásná příroda v okolí obce se bude zajisté líbit všem návštěvníkům. Plogoff je vhodným místem pro odpočinkovou relaxační dovolenou.

Na své si přijdou i milovníci slunce a koupání. Návštěvníci zajisté ocení pláž, kterou zde mají k dispozici. V Plogoff je krásná zátoka, která přímo zve k vykoupání. Obec leží 45 km od letiště Quimper. Plogoff je ideálním výchozím místem pro výlety do okolí.

Tipy na výlety
Nejúžasnějšími místy na bretaňském pobřeží jsou skalnaté výběžky poloostrova Crozon a mys Pointe du Raz na jihu provincie Finistére. Stezky návštěvníky zavedou po útesech z Lescoff až k nejzápadnějšímu místu mysu Pointe du Raz a z Veryach poblíž Camaret k mysu Pointe de Pen-Hir na poloostrově Crozon.

Farní dvory ve Finistére
Farní dvory (Enclos Paroissiaux) v provincii Finistére jsou zcela jedinečné architektonické celky, vyskytující se pouze v této nejvzdálenější části Bretaně. Vyjadřují nejenom zbožnou oddanost k tradičnímu bratrskému katolicismu, ale také melancholické zaujetí vlastní smrtí.

V těchto zdmi obehnaných komplexech, pocházejících převážně z 15. až 17. století, se obvykle hned vedle kostela nachází hřbitov, triumfální oblouk symbolizující vstup do ráje, bohatě zdobená kostnice a především kalvárie. Dva z těch nejvýraznějších farních dvorů stojí blízko sebe na jih od Morlaix a v městečku Saint-Thégonec a v Guimiliau.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie