Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Plougrescant

Plougrescant

Letovisko Plougrescant se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň ležící asi 45 km od Guimgamp, 7 km severně od Tréguier a pouhé 4 km od Cote d´Armor. Plougrescant se bude líbit zejména milovníkům krásné přírody. V této různorodé krajině každý najde něco, co jej doslova uchvátí.

Na své si v Plougrescant přijdou i milovníci slunce a koupání. Návštěvníci jistě zejména v létě ocení písečnou pláž a zátoku, která přímo láká ke koupání. Krásnou podívanou a také častým objektem fotoaparátů je skalnaté rozeklané pobřeží, které nabízí početné různorodé části krajiny.

Tipy na výlety

St. Malo
- středověké město s obrovskými hradbami a jednou z největších písečných pláží Bretaně.

- možnost lodního výletu kolem Sedmi ostrovů nebo delší cyklistická etapa kolem poloostrova s výhledy na skály z růžového granitu.

Cyklistika v Bretani je vhodná pro všechny věkové kategorie i zdatnosti cyklistů. Jezdí se převážně po zpevněných asfaltových cestách, výjimečně jen krátké úseky po nezpevněném povrchu. Jízda vždy poskytuje výhledy na moře, menší stoupání či klesání.

Bretaň je kraj v západní Francii na stejnojmenném poloostrově a patří k nejtypičtějším francouzským oblastem se svými venkovskými sídly, nezaměnitelným pobřežím Atlantiku s největšími odlivy v Evropě, s vysokými skálami, o které se tříští příboj a velkým množstvím historických památek a staveb.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie