Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Plouhinec

Plouhinec

Malá vesnice Plouhinec se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Leží 5 km východně od Audierne a 35 km od Quimper. Plouhinec se nachází v krásné přírodě a je vhodným výchozím bodem pro prozkoumání okolí.

Plouhinec leží na zalesněných březích, v blízkosti krásného potoka Goyen. Přibližně 2 km od obce se nachází písečná pláž a turisté se zde mohou koupat v nádherné zátoce. Veškeré služby jsou k dispozici v Audierne.

Tipy na výlety
Quimper je nejstarší město Brataně a hlavní město starobylého vévodství Cornouaille. Místo leží na soutoku řeky Odety a Steiry. Tomuto nádhernému starobylému městu dominuje ohromná gotická katedrála Saint-Corentin z 13. století. V ulici Rue Kéréon najdete spoustu zajímavých obchůdků.

Pointe du Raz je jeden z nejkrásnějších mysů v Bretagni. V těchto místech ztroskotalo v minulosti mnoho lodí, a proto tu byl nedaleko pobřeží postaven maják se jménem ”Ar Men” se sochou Panny Marie.

Bretaň - nejsvéráznější region Francie vás okouzlí spanilostí svého pobřeží s divokými útesy a zářivými písčitými plážemi, výrazným přílivem, majáky, pozoruhodnými ostrůvky i příjemnou krajinou vnitrozemí, kamennou architekturou a tajuplnými stopami dávných civilizací.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie