Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pontrieux

Pontrieux

Malé město Pontrieux se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie a leží asi 17 km od Paimpol a 19 km od Guingamp. Pontrieux najdete přibližně 20 km od moře. Městečko je ideální pro klidnou relaxační dovolenou.

Pontrieux má ideální výchozí polohu pro výlety a exkurze po okolí, které nabízí řadu přírodních krás. Návštěvníci se mohou věnovat krásné turistice zejména v údolí Trieux. Na své si zde přijdou i milovníci cykloturistiky.

Stačí nasednout na kola a v několika dnech projet téměř celé severní pobřeží Bretaně od západu k východu. Cestou nevynechat místa jako klášter v St. Thegonecu, města Morlaix, Perros Guirec, Tréguier, Pontrieux a St. Brieuc, mys Cap Fréhel a sousední pevnost Fort la Latte, středověké město Dinan a kompletně zrekonstruovaný přístav St. Malo.

Tajemná Bretaň posetá nevysvětlitelnými menhiry a dolmeny je krajem bližším spíše jižní Anglii než zbylému území Francie. Rozeklané pobřeží, osamělé farmy a kláštery; vše je kamenné a krásné.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie