Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pordic

Pordic

Pordic najdete asi 10 km od Quay Portrieux, 18 km od Plérin a 20 km od Saint Brieuc. Malé letovisko Pordic se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. V Pordicu si přijdou na své všichni vyznavači pěší turistiky, protože v okolí se nachází velké množství turistických cest. Pordic leží v krásné přírodě, která přímo láká k dlouhým procházkám. Krásným zážitkem jsou zejména vycházky podél moře a strmých skal. Pordic je vhodným místem pro klidnou relaxační dovolenou.

Tipy na výlety
Smaragdové pobřeží se táhne od výběžku Pointe de Grouin na západ od saint-Malo a na sever od přístavu Cancale, známého svými ústřicemi, až k le Val-André na západě. Můžete zde najít řadu kvalitních pláží, krásných letovisek i mysů s nádhernými výhledy na moře. Pobřeží Côte de Granit Rose je typické svými růžově zbarvenými žulovými skalami zvětralými do neuvěřitelných tvarů.

Bretaň je nejzápadnější oblast celé Francie a největší francouzský poloostrov. Krajina je převážně rovinatá a působí celkem normálním dojmem. Ovšem přírodním skvostem Bretagne je její pobřeží Atlantického oceánu. Je nesmírně členité, na většině míst je vysoké, skalnaté a rozervané příbojem. Jeho nejzajímavější části lze nalézt v okolí mysů, jako např. Pointe du Raz, Pointe de Penhir.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie