Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint Brieuc

Saint Brieuc

Město Saint Brieuc se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Leží asi 12 km od Binic, 32 km od Plouézec a 36 km od Paimpol. Město se nachází na vysočině, kterou přetínají dvě řeky: Le Gouedic a Le Gouet. Jednotlivé strany údolí spojují důležité viadukty. Saint Brieuc je významným průmyslovým, obchodním a administrativním centrem, které nabízí řadu pamětihodností a různé sportovní aktivity.

Milovníkům umění v Saint Brieuc určitě stojí za pozornost nádherná katedrála. Saint Brieuc představuje harmonii města a okolní přírody. Asi 8 km od Saint Brieuc je pláž. Pro návštěvníky jsou zde k dispozici tenisové kurty a možnost rajtování. V okolí vede řada turistických cest.

Tipy na výlety
Smaragdové pobřeží se táhne od výběžku pointe de Grouin na západ od Saint-Malo a na sever od přístavu Cancale, známého svými ústřicemi, až k le Val-André na západě. Můžete zde najít řadu kvalitních pláží, krásných letovisek i mysů s nádhernými výhledy na moře. Pobřeží Côte de Granit Rose je typické svými růžově zbarvenými žulovými skalami zvětralými do neuvěřitelných tvarů.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie