Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Trévou

Trévou

Letovisko Trévou se nachází na severu regionu Bretaň. Leží asi 15 km severně od Lannion, 15 km západně od Tréguier a 12 km od Perros-Guirec. Trévou se nachází v krásné pobřežní přírodě, která se vyznačuje zvláštní pestrostí. Skalnaté a rozeklané pobřeží nabízí různorodou krajinu, která zaujme každého milovníka přírody.

V okolí Trévou je řada příležitostí pro koupání a opalování. V létě mohou návštěvníci využít písečnou nebo oblázkovou pláž (7 km od Trévou). Koupat se mohou v zátoce, která svou krásou přímo láká návštěvníky k osvěžení. Trévou je vhodným místem pro klidnou odpočinkovou dovolenou.

Tipy na výlety
Na západ se od Pointe de l´Arcouest až k Trégastel táhne pobřeží Côte de Granit Rose, kde vítr a příboj vymílají růžově zbarvené žulové skály a vytvářejí tak velmi neobvyklé útvary. Nejpozoruhodnější z nich se nachází poblíž letoviska Perros-Guirec. Odtud vede přes útesy až k Ploumanac´h Sentier des Douaniers (stezka celníků) poskytující výhled na přírodní rezervaci Les Sept-Îles.

Tréguier
Městu Tréguier postavenému na kopci dominuje věž katedrály ze 14. století věnovaná přemožiteli draka svatému Tugdualovi. Každoročně 19. května se zde koná procesí (pardon) Saint-Yves.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie