Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Château Chinon

Château Chinon

Město Château Chinon je situováno ve střední Francii, v regionu Burgundsko. Leží v nadmořské výšce 609 m, 40 km jiho-východně od Autun, 40 km od Saint-Brisson a 40 km od Corbigny. Château Chinon nabízí návštěvníkům řadu zajímavostí, kupříkladu archeologické naleziště. Toto archeologické místo na Mont-Beuvray je velmi pozoruhodné.

V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě, za návštěvu stojí místní muzeum. V létě se v Château Chinon mohou návštěvníci věnovat různým sportovním aktivitám jako je tenis nebo rajtování. Château Chinon je ideální pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky.

Tipy na výlety
Okolí je vhodné také pro horolezectví. Mezi oblíbené cíle výletů patří jezero Lac des Settons a Lac de Penneciere – vzdálené asi 11 km od Château Chinon).

Zajímavost
Každý bojuje proti všudypřítomnému stresu hledáním pohody ve wellness. A tak není nijak překvapující, že i v Burgundsku vznikla v posledních měsících mnohá zařízení specializovaná na wellness (lázně, rehabilitační a relaxační zařízení).

V Meursault, proslulé vinařské oblasti Côte de Beaune, se vinné hrozny staly zdrojem krásy, wellness a relaxace v nově otevřeném zařízení Spa Bourgogne Vignes et Wellness. Toto jedinečné místo v samém srdci burgundských vinic využívá blahodárných účinků vína, které byly samozřejmě známy již od starověku, ale nyní jsou vědecky podložené, zejména co se týče příznivého vlivu na pokožku. V prostředí jako stvořeném k relaxaci, v tlumeném osvětlení a jemné vůni esenciálních olejů, se nabízí celá řada přírodních produktů vyrobených z vína.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie