Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mervans

Mervans

Vesnice Mervans se nachází v regionu Burgundsko, ve střední Francii. Leží asi 62 km od Dijon, 34 km jiho-východně od Beaune a 18 km severně od Louhans. Mervans se nachází v krásné přírodě a je ideálním místem pro vycházky po okolí.

V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě. Mervans nabízí i půjčovnu horských kol. Návštěvníci se zde mohou věnovat různým sportovním aktivitám, na své si přijdou zejména milovníci turistiky a horských kol. Možnost koupání v krytém bazénu se nabízí 5 km od Mervans. V Mervans se můžete věnovat také hraní tenisu, rajtování či rybaření.

Tipy na výlety
Obec leží mezi kouzelnými vinicemi Bourgogne a jezery Jurasse, lesy a horami - to vše návštěvníkům nabízí možnost dlouhých procházek a krásné relaxace. V okolí vede řada turistických cest.

Beaune
Beaune je malé město s neobyčejnou pověstí. Je skutečným centrem vinařského průmyslu v Burgundsku. Toto městečko je skvělým místem, kde můžete ochutnat rozmanité druhy vín zdejšího regionu. Zároveň zde najdete jednu z nejslavnějších památek Burgundska, kterou je hospic Hôtel-Dieu.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie