Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Poncey sur I'lgnon

Poncey sur I'lgnon

Malá vesnice Poncey sur I'lgnon se nachází na východě Francie, v regionu Burgundsko a leží asi 35 km severo-západně od Dijon. Poncey sur I'lgnon se nachází v krásném prostředí oblasti proslulé vinicemi. Návštěvníkům nabízí řadu pozoruhodných míst, která stojí za zhlédnutí.

Za vidění v Poncey sur I'lgnon stojí Manoir Huard a kostel St. Barthélemy ze 17. století. V létě se návštěvníci Poncey sur I'lgnon mohou věnovat různým sportovním aktivitám. Návštěvníci se zde mohou věnovat rajtování a rybaření.

Pouhých 9 km severo-západně je vzdáleno městečko Ste Seine l´Abbaye, kde je návštěvníkům k dispozici krytý bazén. V okolí Poncey sur I'lgnon se nachází řada turistických cest a stezek vhodných pro túry na horském kole. Návštěvníci také ocení možnost překrásných výletů do hor a lesů v okolí.

Tipy na výlety
Dijon je už téměř 2 tisíce let obchodním městem. Díky středověkému obchodu s kořením z Východu se sem dostaly přísady pro dvě nejvýznamnější místní gastronomické speciality – hořčici a perníky. Najdete zde nádhernou architekturu a řadu skvělých restaurací.

Burgundsko patří k nejbohatším regionům ve Francii a jeho historická města jsou výsledkem působení mnoha staletí civilizace. Region je proslavený produkcí jedněch z nejlepších vín na světě. Vyjížďka po Côte-d´Or a návštěva vinařského města Beaune je pro milovníky vína příležitostí, jak si zdejší vína pořádně vychutnat.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie