Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Voutenay sur Cure

Voutenay sur Cure

Malá vesnice Voutenay sur Cure je situována v regionu Burgundsko, ve střední Francii. Najdete ji asi 40 km od Auxerre a jen13 km severo-západně od Avallon. Celá oblast, v níž Voutenay sur Cure leží, je proslulá svými vinicemi a pěstováním vína. Voutenay sur Cure je ideálním místem pro milovníky vína.

Tipy na výlety
Voutenay sur Cure má ideální polohu pro nejrůznější výlety a exkurze pro prozkoumání okolní krásné přírody a vinic.

Auxerre je malé městečko, které se rozkládá na březích řeky Yonne, takže je skvělým místem pro výpravy po burgundských vodních kanálech. Přes řeku uvidíte strmé střechy starého města a kostelů, kterými toto město proslulo.

Chablis je starobylá kamenná vesnice s nejsevernější bugundskou vinicí a také s jednou obrovskou zajímavostí – voňavým, suchým, bílým vínem světlé barvy, kterému tato vesnice propůjčila své jméno. Jsou zde výborné restaurace a hotely a několik statků se svými sklípky otevřenými k degustaci.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie