Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Voutenay sur Cure

Voutenay sur Cure

Malá vesnice Voutenay sur Cure je situována v regionu Burgundsko, ve střední Francii. Najdete ji asi 40 km od Auxerre a jen13 km severo-západně od Avallon. Celá oblast, v níž Voutenay sur Cure leží, je proslulá svými vinicemi a pěstováním vína. Voutenay sur Cure je ideálním místem pro milovníky vína.

Tipy na výlety
Voutenay sur Cure má ideální polohu pro nejrůznější výlety a exkurze pro prozkoumání okolní krásné přírody a vinic.

Auxerre je malé městečko, které se rozkládá na březích řeky Yonne, takže je skvělým místem pro výpravy po burgundských vodních kanálech. Přes řeku uvidíte strmé střechy starého města a kostelů, kterými toto město proslulo.

Chablis je starobylá kamenná vesnice s nejsevernější bugundskou vinicí a také s jednou obrovskou zajímavostí – voňavým, suchým, bílým vínem světlé barvy, kterému tato vesnice propůjčila své jméno. Jsou zde výborné restaurace a hotely a několik statků se svými sklípky otevřenými k degustaci.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie