Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Reignac sur Indre

Reignac sur Indre

Malé město Reignac sur Indre se nachází v regionu Val de Loire, v srdci Francie. Reignac sur Indre leží 67 km severně od Chaterault, 98 km od Poitiers a 130 km od Orléans.

Veškeré služby jsou k dispozici v místě, je zde muzeum a řada pamětihodností. Reignac sur Indre nabízí návštěvníkům řadu zajímavých míst, která stojí za vidění. Určitě stojí za zhlédnutí mimo jiné zámek Reignac, bývalé rodinné sídlo rodu Lafayette.

Návštěvníci mají zde k dispozici řadu možností nejrůznějších sportovních aktivit. V létě se mohou věnovat například vodnímu lyžování, kánoím, rybaření a honitbě. Zejména dětem se bude líbit návštěva zábavního parku Le Labyrinthe de Reignac. V okolí Reignac sur Indre je množství turistických a cyklistických cest pro túry na horském kole.

Tip na vzdálenější výlety
Orléans nabízí návštěvníkům krásnou okolní krajinu, která přímo láká návštěvníky k nejrůznějším výletům. Orléans se rozkládá na březích řeky Loire, mezi obilní rovinou La Beauce a zelenou oblastí Le Gatinais. Je zde krásný les Orléans a rybník La Sologne. V Orléans je mnoho zajímavých míst, která stojí za vidění, například dům Johanky z Arku a je ideálním výchozím bodem pro návštěvu zámků na Loiře.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie