Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cormeilles - informace o obci

Malé město Cormeilles se nachází na severo-západě Francie, v regionu Normandie. Cormeilles je vzdálené 20 km severně od Lisieux, 30 km jižně od Deauville, Trouville a leží přibližně 20 km od moře. V Cormeilles jsou k dispozici veškeré služby v místě. Toto místo se bude zamlouvat především milovníkům turistiky, neboť Cormeilles je ideálním výchozím místem pro výlety do okolí.

Tipy na výlety

Côte Fleurie
Pobřeží plné písečných pláží a elegantních letovisek západně od města Honfleur, známé též jako „květinové pobřeží“, bylo v 19. století velmi preferováno spisovateli a umělci všeobecně. V 60. letech 19. století začal Napoleon III. jezdit s celým svým dvorem na letní pobyt do Trouville-sur-Mer.

Po jeho vzoru se sem začala sjíždět celá módní Paříž a cestování bylo usnadněno výstavbou nové železnice. Přepychovějším místem je ale město Deauville, které spolu se zdejší dostihovou dráhou vybudoval v 19. století jeden z Napoleonových vévodů. Pak následovalo kasino se slavnou promenádou Les Planches. Jak Trouville-sur-Mer, tak Deauville se mohou pochlubit extravagantními vilami a luxusními hotely.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie