Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Belvéze

Belvéze

Belveze je malá vesnice, která se nachází 32 km jiho-západně od Carcassone, 17 km severo-západně od Limoux, v regionu Languedoc – Roussillion na jihu Francie. Belveze je oblíbené místo zejména pro milovníky hor a přírody a je navštěvované zejména pro unikátní možnost exkurze v Pyrenejích a v propastech Aude.

Z Belveze se také často jezdí na návštěvy celé řady romantických zámků. Jsou zde k dispozici veškeré služby v místě včetně lékaře a krytý bazén ke koupání. Belveze je oblíbeným místem těch, kteří mají rádi turistiku, sport i historii.  Návštěvníci zde mají možnost hrát tenis a rybařit. V okolí Belveze se nachází množství turistických cest.

Tipy na výlety
Carcassonne, dnes největší a nejpůsobivější středověkou citadelu v Evropě, opevnili Římané, avšak znali ji už Keltové. V tomto sugestivním městě se každoročně koná Festival de la Cité od 8. 7. a vrcholí 14. července na Den dobytí Bastily slavnostním ohňostrojem.

Navštívíte-li Languedoc-Rousillion, můžete tak zkombinovat příjemný pobyt s koupáním v moři s celou řadou výletů do hor (Pyreneje). Na své si tu tedy přijdou jak milovníci letní relaxace u moře, tak i vysokohorské turistiky či cykloturistiky. Velkým lákadlem je i blízkost věhlasné francouzské oblasti Provence.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie