Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Belvéze

Belvéze

Belveze je malá vesnice, která se nachází 32 km jiho-západně od Carcassone, 17 km severo-západně od Limoux, v regionu Languedoc – Roussillion na jihu Francie. Belveze je oblíbené místo zejména pro milovníky hor a přírody a je navštěvované zejména pro unikátní možnost exkurze v Pyrenejích a v propastech Aude.

Z Belveze se také často jezdí na návštěvy celé řady romantických zámků. Jsou zde k dispozici veškeré služby v místě včetně lékaře a krytý bazén ke koupání. Belveze je oblíbeným místem těch, kteří mají rádi turistiku, sport i historii.  Návštěvníci zde mají možnost hrát tenis a rybařit. V okolí Belveze se nachází množství turistických cest.

Tipy na výlety
Carcassonne, dnes největší a nejpůsobivější středověkou citadelu v Evropě, opevnili Římané, avšak znali ji už Keltové. V tomto sugestivním městě se každoročně koná Festival de la Cité od 8. 7. a vrcholí 14. července na Den dobytí Bastily slavnostním ohňostrojem.

Navštívíte-li Languedoc-Rousillion, můžete tak zkombinovat příjemný pobyt s koupáním v moři s celou řadou výletů do hor (Pyreneje). Na své si tu tedy přijdou jak milovníci letní relaxace u moře, tak i vysokohorské turistiky či cykloturistiky. Velkým lákadlem je i blízkost věhlasné francouzské oblasti Provence.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie