Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Barcares

Le Barcares

Přístav Le Barcares (Východní Pyreneje) leží v regionu Languedoc - Roussillion. Letovisko je vzdáleno asi 25 km od Perpignan a 45 km od Narbonne. Španělská hranice je vzdálena přibližně 50 km. Skutečné jezerní městečko Barcarés staví na odiv 8 kilometrovou písečnou pláž mezi mořem a jezerem Leucate-Salses.

Toto slané jezero o rozloze 7 tisíc hektarů lemované turistickými komplex bylo vybudováno uměle. Přístav připraví všem jachtařům tradiční a vřelé uvítání a každá loď zde nalezne krátkodobé místo ke kotvení.

Letovisko Le Barcares je rájem pro milovníky koupání a surfaře, nabízí 8 km dlouhou písčitou pláž. Le Barcares nabízí řadu sportovních možností, je vhodným střediskem pro klidnou rodinnou rekreaci i pro dynamickou dovolenou.

Tipy na výlety
Na pobřeží Languedoc-Roussillonu se nalézá 21 jachtařských přístavů s 22 tisíci místy ke kotvení. Languedoc-Roussillon je od oblasti Camargue po pobřeží Vermeille oblíbenou destinací jachtařů, kteří tu celoročně naleznou širokou nabídku oblíbených vodních aktivit, jako jsou rodinné a sportovní regaty, tematické festivaly, zastávky jachtařské Tour de France, Trofej Clairefontaine a samozřejmě přípravu na Americký pohár v zálivu Aigues Mortes. Languedocké pobřeží nabízí pestrou škálu aktivit – od plachetnic, funboardu, motorových vodních sportů až po vodní lyže, rybaření, potápění nebo vyhlídkové plavby na moři.

Andorra je malinký státeček, který žije z turistiky. Výletníky láká na velmi přijatelné ceny zejména cigaret, alkoholu a elektronik. Místní totiž neplatí žádné přímé daně a DPH je ve výši pouhých 4 %.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie