Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sardan

Sardan

Vesnička Sardan se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Sardan je malá obec, která leží 14 km od Sommieres, 40 km od Nimes a 50 km od Montpellier. Sardan je situován v krásném prostředí, a je vhodným místem pro výlety do okolí. V létě je návštěvníkům k dispozici písečná pláž, vzdálená 45 km od Sardan. Veškeré služby jsou k dispozici v Sommieres (14 km).

Tipy na výlety
Šarmantní město Uzes se nachází v blízkosti akvaduktu Pont du Gard. Městu dominují středověké věže z dob vévodství, věž Fenestrelle (12. století), která je kulturní památkou kopírující styl italských kampanil, a věže někdejší radnice. Toto biskupské, konzulární a vévodské město prožilo zlatý věk v 18. století a od té doby září bohatstvím svého architektonického dědictví.

Departement Gard je rozdělen na tři oblasti:
- vedlejší hřebeny pohoří Cévennes s městem Ales, které je výchozím místem k výletům do údolí
- metropole Nimes s významným antickým dědictvím a protestantskými pamětihodnostmi a samozřejmě impozantní římský akvadukt Pond du Gard zařazený mezi světové dědictví UNESCO
- bažinatá oblast Camargue, která je domovem unikátní a chráněné fauny.

V jižní části Nimes protíná někdejší římská stezka spojující Itálii se Španělskem La Via Domitia křovinaté oblasti „garrigue“ provoněné tymiánem a levandulí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie