Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Meyssac

Meyssac

Meyssac je malé město ležící v regionu Limousin na jihu Francie. Meyssac se nachází v nadmořské výšce 120 - 500 m a je vzdálen asi 80 km od Figeac, 27 km od Tulles a jen 16 km od Brive-la-Gaillarde.

V Meyssac jsou k dispozici veškeré služby, je zde i kino. V okolí Meyssac se návštěvníci mohou věnovat řadě vodních i jiných sportů. V létě se návštěvníci mohou věnovat vodním sportům na pláži (20 km od Meyssac, v Chasteaux), plachtění, rajtování (3 km od Meyssac) či kánoistice na jezeře Chasteaux. V Collonges (3 km od Meyssac) je k dispozici bazén a možnost zahrát si tenis.

Region Limousin nabízí návštěvníkům mnoho jezer, řek a potoků, které ocení zejména milovníci rybaření a vodních sportů. Východní část regionu nabízí návštěvníkům množství historických míst, sopečné kužely a celou řadu dalších zajímavostí. Jsou zde rozsáhlé chráněné přírodní parky, termální prameny a stavební památky. Oblast Limousin/Périgord je ideálním místem pro milovníky krásné přírody.

Kromě působivé církevní architektury se tento region může pochlubit nejkouzelnější venkovskou architekturou ve Francii. Terakotové tašky a vinnou révou zastíněné verandy předznamenávají vzdálený jih. Mnoho z těchto nádherných starobylých budov bylo zrestaurováno a slouží jako rekreační objekty.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie