Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Courseulles - informace o obci

Letovisko Courseulles se nachází na severo-západě Francie, v regionu Normandie a leží asi 18 km severo-západně od Caen a 70 km od Deauville. Z Courseulles se mohou návštěvníci vydat na mnoho pláží v okolí.

Courseulles se návštěvníci mohou věnovat různým sportovním aktivitám. Každý turista zde jistě ocení možnost koupání ve vyhřívaném bazénu s mořskou vodou. V Courseulles se můžete mimo jiné věnovat i plachtění, kánoím, tenisu a rajtování. V Courseulles jsou k dispozici veškeré služby, je zde i kino.

Tipy na výlety
Brzy ráno 6. června 1944 nastal den D, kdy se invazní armády vylodily na normandském pobřeží na plážích od tohoto okamžiku již navěky známých pod svými krycími jmény Utah, Omaha, gold, Juno a Sword.

Courseulles je ideálním výchozím bodem k obchůzkám přilehlých pláží. V červnu 2003 zde bylo otevřeno Centrum pláže Juno, jež vypráví o historii kanadské invaze, oživuje životy vojáků během války a poskytuje kanadský pohled na události Druhé světové války. Kanadský hřbitov s pouhými dvěma tisíci hroby se nachází v Bény Sur Mer Reviers.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie