Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Villers sur Mer - informace o obci

Villers sur Mer je letovisko nacházející se 205 km severo-západně od Paříže a jen 42 km od Caen. Leží přímo u moře a nabízí písečnou pláž s mírným sklonem, vhodnou pro děti. Návštěvníci zde najdou mnoho sportovních i kulturních příležitostí.

V letním období Villers sur Mer nabízí mnoho aktivit, například volejbal, jezdectví, rybolov či hudební festival Sable Show. Dále se ve Villers sur Mer mohou návštěvníci věnovat plachtění (je zde i škola plachtění), tenisu, minigolfu, rajtování nebo turistice. Přímo v městečku jsou k dispozici obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, kasino, kino, lékárna a lékař.

Málokdo ví, že ve Villers sur Mer je dřevěný kostel, jehož středem prochází nultý poledník. Naleznete zde krásně upravené pěší zóny, obecní úřad s nádhernou květinovou výzdobou, starodávnou, udržovanou tržnici a originální obchůdky či hospody. Tato charakteristika by se dala použít téměř u všech sousedních přímořských měst. Celé pobřeží je v těchto místech písčité a v okrajových částech se strmými útesy. V okolí Villers sur Mer je 50 km turistických cest.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie