Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pornic

Pornic

Živé letovisko Pornic se nachází v regionu Pays de la Loire. Středisko je situováno 51 km západně od Nantes a 40 km jižně od La Baule. V Pornic si zábavu či sportovní vyžití najde každý, a proto je ideálním místem pro rodinnou rekreaci.

Pornic je rušné letovisko, které nabízí návštěvníkům množství zajímavostí. Veškeré služby jsou k dispozici v místě, je zde diskotéka, noční klub, kasino, kino, muzeum a konají se zde večerní zábavy. Krásný zámek Barbe Bleue (Gilles de Retu) dominuje rybářskému přístavu. Za vidění stojí vinice, solivary, chov ústřic a oblastní trhy, kde si přijdou na své nejen lovci suvenýrů. Milovníci dobrého jídla si jistě oblíbí restaurace s gastronomickými pochoutkami.

Letovisko nabízí také širokou nabídku sportovních aktivit, pláže a možnost koupání v zátoce či bazénu. Sportovní nadšenci se mohou věnovat plachtění (je zde i škola plachtění), kánoím, tenisu, golfu, rajtování, firnessparcouru a rybaření. Dětem se bude líbit návštěva zábavního parku Safari parc. Zajímavé jsou také výlety na člunech a 14 km dlouhé turistické stezky podél divokého pobřeží. V okolí Pornic se nachází síť cest pro túry na horských kolech.

Tipy na výlety
Na jih od Nantes se v západní části Loiry nachází oblast Vendée. Na atlantském pobřeží se nachází četné pláže a malá letoviska. Most spojuje Fromentine s ostrovem Noirmoutier, kde se je množství odlehlých pláží. Ve vnitrozemí se pak kanály proplétají bažinatou krajinou Marais Poitevin, posetou ptačími rezervacemi.

Ostrovy mnoha tváří – Noirmoutier, Yeu, Ré, Aix, Oléron můžete s potěšením objevovat při vyjížďkách na kole. Jsou rájem pro romantiky, kteří milují divoké pobřeží lemované zátokami s jemným pískem. Jejich pestrobarevné přístavy aožívají, když zde rybáři vykládají své úlovky.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie