Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Palmyre

La Palmyre

Letovisko La Palmyre se nachází 15 km západně od Royan, 80 km jižně od La Rochelle, 27 km jižně od I´lle d´Oléron, na západním pobřeží Francie. La Palmyre je živým místem, které nabízí návštěvníkům řadu sportovních i jiných aktivit. Na své si zde přijdou milovníci slunce, pláží a koupání.

Návštěvníkům La Palmyre jsou k dispozici dlouhé písčité pláže, některé z nich jsou nudistické. V obci je sportovní přístav, sportovní nadšenci se mohou věnovat surfování a jiným vodním sportům, hraní tenisu a minigolfu. Zejména dětem se bude líbit možnost navštívit zábavní park či zoo. La Palmyre je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Veškeré služby jsou k dispozici v místě, je zde řada pamětihodností, za vidění stojí například maják Pointe de la Courbe. Oblíbené jsou vycházky lesem La Courbe a Les Combots. Za návštěvu stojí také oblastní trhy. V okolí La Palmyre vede řada turistických a cyklistických cest.

Tipy na výlety
Ostrovy mnoha tváří – Noirmoutier, Yeu, Ré, Aix a Oléron jsou prosluněné a klidné ostrovy, které turisté mohou objevovat při vyjížďkách na kole. Jsou rájem pro romantiky, kteří milují divoké pobřeží lemované zátokami s jemným pískem. Na ostrovech najdou typickou architekturu v podobě nízkých domů, které jsou nabílené vápnem a pokryté narůžovělými taškami.

Známý ostrov Oléron je proslavený chovem ústřic. Na ústřicových polích se pracuje výhradně za odlivu moře, kdy se malé ústřice zachycené na zvláštních tyčích a kovových konstrukcích neustále musí od sebe oddělovat (kvůli dobrému růstu a tvaru) a v plastikových pytlích posouvat podle velikosti hlouběji směrem do moře. Odvážlivci zde mohou ochutnat právě vytaženou a otevřenou syrovou ústřici. Můžete pokračovat plavbou trajektem kolem pevnosti Boyard (známé z televizní soutěže) na ostrůvek Aix, kde kdysi pobýval i Napoleon.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie