Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bormes Les Mimosas - informace o letovisku

Středověké město Bormes Les Mimosas se nachází na jihu regionu Azurového pobřeží, na jiho-západě Francie přímo u moře. Je dopravně výhodné, je vzdáleno pouze 22 km od Hyères, 37 km od St Tropez a 38 km od Toulon.

Bormes Les Mimosas získalo ocenění "Pavillon Bleu". Je to malé, ale proslulé letovisko, vhodné pro rodinou rekreaci. V obci jsou k dispozici všechny dostupné služby, jako je supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace a diskotéka. Bormes Les Mimosas proslulo svou obrovskou písečnou pláží.

Návštěvníci se v Bormes Les Mimosas a okolí mohou věnovat řadě vodních i jiných sportů. Okolí města je vhodné i pro milovníky turistiky a cykloturistiky. Azurové pobřeží je asi nejvyhlášenější rekreační lokalitou celé Francie, neboť nabízí rozlehlé písčité i oblázkové pláže, tradiční francouzskou kuchyni a nepřeberné možnosti pro výlety do okolí.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie