Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mezilhac

Mezilhac

Mezilhac je malá vesnice, která se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Ardeche / Drôme. Mezilhac se nachází v nadmořské výšce 1 100 m a je vzdálený 74 km jiho-západně od Valence, 35 km severně od Aubenas, 23 km severně od Vals les Bains.

Milovnící klidné dovolené, pěší či horské turistiky a cykloturistiky jistě ocení možnosti této obce. Také ti, kteří mají rádi rybaření si v Mezilhac přijdou na své. V okolí Mezilhac vede množství turistických a cyklistických cest. Místo je vhodné také pro horskou turistiku.

Ardeche a Drôme jsou departmenty ve francouzském regionu Rhône-Alpes na jihovýchodě Francie. Oblast nabízí kouzelné scenérie hor, vinohradů, množství jezer a malebná údolí. Oblast Ardeche a Drôme potěší především sportovce – oba departementy nabízí bohaté vyžití pro cyklisty, turisty, bruslaře, vodní a další aktivity.

Dopravní spojení: nádraží "Valence" 78 km.
Doprava letadlem: letiště Valence (VAF), 74 km.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie