Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Castillonnes - informace o obci

Castillonnes je malá, na skále postavená, baskická vesnička z 13. století, zhruba s necelými 1500 obyvateli. Leží na severním okraji řeky Garonne, v jihozápadní části Francie, 66 km od města Agen.

Díky své vyvýšené poloze poskytuje příjemný panoramatický výhled do okolí. Centrum obce je typické pro baskické obce, ani zde v rohu náměstí nechybí kostel.

V minulosti byla vesnice několikrát napadena a vypálena, neuchránily jí ani, dnes již zničené, mohutné hradby. Přesto si několik budov uchovalo svoji středověkou, typicky baskickou, podobu. Za zhlédnutí určitě stojí historická budova tržnice.

Castillonnes je ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou, především pro milovníky cyklistiky a turistiky. V jeho okolí najdete spoustu značených turistických cest i cyklostezek.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie