Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Piere d'Irube - informace o městě

Piere d'Irube se nachází v regionu Akvitánie, který je typický krásnou přírodou, písečnými plážemi a pěstováním světoznámých značek vín. Je to malé klidné město situované na vyvýšeném místě, ležící 5 km východně od Bayonne.

Pro St Piere d'Irube jsou typické domy ze 17. a 18. století, které rozhodně stojí za návštěvu. V St Piere d'Irube jsou k dispozici všechny služby. Za zábavou jezdí návštěvníci St Piere d'Irube do Bayonne nebo Biarritz. V létě je v okolí St Piere d'Irube k dispozici písečná pláž (12 km od St Piere d'Irube) a bazén (6 km od St Piere d'Irube).

Výlety do okolí
Možnosti zábavy nabízí návštěvníkům St Piere d'Irube okolní města Bayonne a Biarritz. St Piere d'Irube je ideální výchozí bod pro exkurze do oblasti Les Landes a do Baskicka. Bayonne je přitažlivé a elegantní město ve francouzské části Baskicka. Po staletí bylo jablkem sváru kvůli své strategické poloze na hranicích mezi Francií a Španělskem.

Když se v 19. století stalo módou koupání v moři, malá velrybářská vesnice Biarritz na sebe brzy upoutala pozornost. Její osud pak byl ještě zpečetěn, když císařovna Eugénie přesvědčila svého manžela, Napoleona III., aby zde postavil rezidenci jménem Eugénie, nyní Hotel du Palais.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie