Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Baden

Baden

Malé letovisko Baden se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň, ležící 5 km od Auray, 17 km od Vannes, 60 km od Lorient. Městečko Baden nabízí řadu zajímavostí, které stojí za vidění, mimo jiné například Ile de Gavrinis, Ile Berder, zámek Berder či dolmen Ile Longue. V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě.

Baden leží přímo u moře, návštěvníci zde mohou využít písečnou pláž a mohou se věnovat vodním i jiným sportovním aktivitám. V létě mohou návštěvníci využít sportovní přístav, věnovat se plachtění, turistice či cykloturistice.

Výlety do okolí
V okolí vede mnoho turistických cest a cest vhodných pro túry na horském kole. V Baden se konají početné organizované exkurze k různým ostrovům zálivu Golf Morbihan. Vyhlídková plavba okolo ostrovů v tomto zálivu nabízí možnost zahlédnout nespočet dolmenů, menhirů a kamenných kruhů, z nichž některé jsou dnes napůl strženy vlnami.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie