Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Chateauneuf du Faou

Chateauneuf du Faou

Malé město Chateauneuf du Faou se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Městečko  leží 23 km západně od Carhaix, 36 km severně od Quimper. Chateauneuf du Faou je ideálním výchozím bodem pro poznávání přírodních krás v okolí.

Za vidění stojí mimo jiné údolí Vallée de´Aulne a les Foret des Montagnes Noires. Chateauneuf du Faou nabízí různé sportovní aktivity. V létě se návštěvníci mohou věnovat hraní tenisu, rajtování či jízdě na kánoích a využít možnost koupání ve vyhřívaném bazénu.

Tipy na výlety
V okolí Chateauneuf du Faou je mnoho turistických cest a cest vhodných pro výlety na kolech.

Quimper je nejstarší město Bretaně a hlavní město starobylého vévodství Cornouaille. Tomuto nádhernému starobylému městu dominuje ohromná gotická katedrála z 13. století. V ulici Rue Kéréon najdete spoustu zajímavých obchůdků. Quimper je také proslavený svou osobitou a velmi krásnou fajánsovou keramikou, jejíž průmyslová výroba zde začala již 17. století.

Brest je jeden z nejdůležitějších francouzských přístavů. Během 2. světové války byl těžce poškozen. Přesto zde můžete spatřit trosky zámku z 11. století. Hlavní místní atrakcí je důležité oceánografické vědecké centrum – Oceánopolis.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie