Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Combourg

Combourg

Město Combourg se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň, ležící asi 24 km od Dinan, 37 km od Saint Malo a 40 km od Rennes. Combourg je městem neodmyslitelně spjatým se spisovatelem a politikem Chateaubriandem. Návštěva města se hodí pro pestrou rodinnou dovolenou.

Combourg nabízí řadu zajímavých kulturních zážitků. V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě, je zde muzeum, kino a řada pamětihodností. Nejen v letních měsících návštěvníci zajisté ocení možnost koupání v krytém bazénu. Okolí Combourg je plné zajímavých míst, která se budou líbit dětem i dospělým, jedná se o přírodní zajímavosti, zoo či zábavní park. Na své si přijdou také milovníci cykloturistiky.

Tipy na výlety
Místo je ideálním výchozím bodem pro poznávání srdce Bretagne, za vidění stojí například Mont Saint Michel a Saint Malo. Děti rády navštíví zoo Château le Bourbansais (9 km), zoo Champrepus (55 km), Ferme Marine (35 km) či zábavní park Cobas Parc (15 km od Combourg).

Dinan – nádherná hradbami obehnaná citadela, byla velmi zdařile a citlivě zrestaurována. Malebné středověké dlážděné ulic, dva překrásné kostely a hradní věž ze 14. století se nachází uvnitř hradeb z 13. století.

Rennes – od roku 1561 hlavní město Bretaně, je dnes živým univerzitním městem. Ačkoliv jen málo jeho obyvatel mluví bretaňsky, je hlavním střediskem znovuoživeného zájmu o bretaňskou kulturu. Toto město je nejpůsobivější začátkem července, kdy se zde koná pouliční festival Les Tombées de la nuit oslavující hudbu, poezii a tanec.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie