Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Crozon Morgat

Crozon Morgat

Proslulé historické letovisko Crozon Morgat se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Crozon Morgat leží v centru poloostrova, 40 km od Locronan a 40 km od Douarnenez. Pobřežní silnice vede k pozoruhodným místům, za vidění stojí například rybářský přístav Camare či ornitologická ptačí líheň.

Crozon Morgat je místem, které nabízí řadu neobvyklých zážitků, je zde mnoho zajímavých míst, která stojí za vidění - například námořní jeskyně Marinegrotte Lanvéoc. Crozon Morgat nabízí vodní centrum, Marinegrotte Lanvéoc s pozůstatky megalitické civilizace. V létě je zde pro návštěvníky k dispozici písečná pláž. Crozon Morgat se hodí pro pestrou rodinnou dovolenou.

Tipy na výlety
Návštěvníci také mohou využít lodního spojení s ostrovy Sein, Quessant a Molene. Můžete také uspořádat výlet do měst Brest nebo Quimper.

Brest je jeden z nejdůležitějších francouzských přístavů. Přestože byl během 2. světové války těžce poškozen, můžete zde spatřit trosky zámku z 11. století a toto námořní město si prohlédnout.

Starobylému Quimpru dominuje ohromná gotická katedrála Saint-Corentin ze 13. století s chrámovou lodí neobvykle umístěnou šikmo od kůru. V ulici Rue Kéréon najdete spoustu zajímavých obchůdků.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie