Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Hennebont

Hennebont

Malé město Hennebont se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie. Opevněné městečko Hennebont leží 10 km od Lorinet, 23 km od Quimperlé a 55 km od Concarneau. Pláž je návštěvníkům k dispozici ve vzdálenosti 16 km od obce. Port Louis nabízí návštěvníkům oblíbené výlety lodí k ostrovům Iles de Groix a Bele Ille, které jsou velmi krásným zážitkem. Hennebont je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí, a to výlety pěší, cykloturistické i výlety lodí. V Hennebont se bude líbit všem milovníkům turistiky.

Ve zdejším kraji se návštěvníkům nabízejí nejrůznější činnosti od dlouhých pěších túr po značených stezkách, přes vyjížďky na horském kole, kánoe, jízda na koni, až po návštěvy turistických míst jako je Poul Fetan nebo Port Louis.

Kolo, surfing, plážový volejbal, golf, jachting – na žádný z těchto druhů aktivního turismu se v Bretani nezapomíná. Přímořská lázeňská místa nabízejí všechny druhy vodních sportů, jsou zde otevřeny různé kluby a turistické základny. Vnitrozemská města disponují nejen možnostmi kulturního turismu, ale i možnostmi zabývat se zde jakýmkoli druhem sportu.

Četná golfová hřiště v Bretani jsou umístěna v malebném prostředí s jedinečným výhledem na moře. Z kteréhokoli místa, z kterékoli perspektivy je možné pozorovat okolí a kochat se krajinou. Jednou ze specificky bretaňských zábav je pěší mořské rybaření. Při odlivu lze na písečných plážích nasbírat plno měkkýšů, krabů a ostatních darů moře. Z takového rybaření mají velkou radost zvláště děti.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie