Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Plérin

Plérin

Malá vesnice Plérin se nachází na severu regionu Bretaň, na západě Francie. Plérin leží asi 5 km od Saint Brieuc, 11 km od Binic a 2 km od Sanit Laurent. Vesnice je obklopena krásnou přírodou, která stojí za vidění. Plérin najdete 4 km daleko od moře. Plérin ocení zejména ti, kteří mají rádi klid, přírodu a turistiku. V okolí vede řada turistických cest a stezek vhodných pro túry na horském kole. Plérin je ideální pro klidnou dovolenou.

Tipy na výlety
Můžete zde najít řadu kvalitních pláží, krásných letovisek i mysů s nádhernými výhledy na moře. Pobřeží Côte de Granit Rose je typické svými růžově zbarvenými žulovými skalami zvětralými do neuvěřitelných tvarů.

Saint Brieuc
Saint Brieuc představuje harmonii města a okolní přírody. Toto důležité místní centrum se nachází na vysočině, kterou přetínají dvě řeky: Le Gouedic a Le Gouet. Jednotlivé strany údolí spojují důležité viadukty. Saint Brieuc nabízí milovníkům umění nádhernou katedrálu, která stojí na návštěvu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie