Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ploemeur

Ploemeur

Letovisko Ploemeur se nachází v regionu Bretaň, na západě Francie. Ploemeur leží 5 km od Lorient, 11 km od Guidel. Ploemeur nabízí návštěvníkům řadu kulturních i sportovních možností, mohou se věnovat vodním i jiným sportovním aktivitám. Ploemeur je vhodným místem pro rodinnou rekreaci.

V létě mohou návštěvníci Ploemeur využít možnost koupání v bazénu, mohou se zde věnovat potápění, plachtění, rybaření či hraní golfu (golfové hřiště s 18 jamkami). Často se zde konají různé koncerty a večerní zábavy. V obci jsou pro návštěvníky k dispozici obchody, potraviny a restaurace.

Tipy na výlety
V okolí Ploemeur jsou cesty pro túry na horském kole.

Bretaň je jedna z turisticky nejpřitažlivějších oblastí Francie. Bretaň proslavili již její obyvatelé v době prehistorické a zanechali nám v Bretani po sobě proslulé menhiry a dolmeny. Kromě nich v Bretani uvidíte divoké pobřeží s útesy, přírodní parky i řadu sakrálních památek typických právě pro Bretaň.

Bretaň - tajuplná země na pobřeží Atlantiku, opředená starodávnými keltskými legendami, s bohatými lidovými a náboženskými tradicemi vás okouzlí svým divokým skalnatým pobřežím, mořským příbojem, drsnou i romantickou přírodou, farními dvory s kalváriemi, megalitickými kameny, jemností vyšívaných krajek.

Nejvýznamnější festivaly keltské kultury, jejichž součástí je hudba, divadlo, tanec a poezie, se nyní každoročně konají mimo Rennes, Quimper také v Lorient. Zdejší Festival keltských kultur, největší ze všech, se v Lorient koná každoročně od prvního pátku do druhé neděle v srpnu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie