Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Courseulles - informace o obci

Letovisko Courseulles se nachází na severo-západě Francie, v regionu Normandie a leží asi 18 km severo-západně od Caen a 70 km od Deauville. Z Courseulles se mohou návštěvníci vydat na mnoho pláží v okolí.

Courseulles se návštěvníci mohou věnovat různým sportovním aktivitám. Každý turista zde jistě ocení možnost koupání ve vyhřívaném bazénu s mořskou vodou. V Courseulles se můžete mimo jiné věnovat i plachtění, kánoím, tenisu a rajtování. V Courseulles jsou k dispozici veškeré služby, je zde i kino.

Tipy na výlety
Brzy ráno 6. června 1944 nastal den D, kdy se invazní armády vylodily na normandském pobřeží na plážích od tohoto okamžiku již navěky známých pod svými krycími jmény Utah, Omaha, gold, Juno a Sword.

Courseulles je ideálním výchozím bodem k obchůzkám přilehlých pláží. V červnu 2003 zde bylo otevřeno Centrum pláže Juno, jež vypráví o historii kanadské invaze, oživuje životy vojáků během války a poskytuje kanadský pohled na události Druhé světové války. Kanadský hřbitov s pouhými dvěma tisíci hroby se nachází v Bény Sur Mer Reviers.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie